Andrzejówka

O ANDRZEJÓWCE

Jeśli lubisz prostotę i miejsca, których głównym architektem jest PRZYRODA, gdzie człowiek tworzy zainspirowany tym, co ONA oferuje – odwiedź nasz Dom Wakacyjny „Andrzejówka”. Naturalne piękno, zapach lasu, pól i łąk wyciszą Twój umysł i zregenerują ciało.

„Andrzejówka” to kameralny dom z ogrodem, w otoczeniu lasów. We wnętrzach przedmioty i meble z przeszłości, wyposażenie gwarantujące komfort pobytu. W głównym budynku 3 pokoje rodzinne i apartament (łącznie 12 łóżek, w tym 4 podwójne). W przestrzeni wspólnej jadalnia z aneksem kuchennym, kominkiem, TV. W aneksie lodówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny, kuchenka indukcyjna, naczynia, sztućce.

Pokój dzienny kominkowy

Przy domu dwie duże, zadaszone werandy stwarzające bardzo dobre warunki do relaksu.  Na  jednej z nich duży ekran i rzutnik multimedialny, stół do gry w bilard, na obu miejsca do siedzenia i spożywania posiłków. 

Weranda wschodnia

Obok domu plac zabaw dla dzieci, a także zadaszony piec do grillowania i duży stół z ławami.

Plac zabaw

W wydzielonej części ogrodu DOMEK APARTAMENT dla czterech osób, z niewielką werandą, własną częścią rekreacyjną: kanapa, fotele ogrodowe, piec do grillowania, piaskownica, huśtawka i basenik dla dzieci.

Domek "Apartament"