REGULAMIN

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 kończy o godz. 11.00
 2. Należność za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu w wys. zgodnej z ustalonym terminem rezerwacji pokoju lub domu. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu należność nie ulega zmianie.
 3. Osoby odwiedzające mogą przebywać w pokojach lub otoczeniu domu do godz. 21.00 po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem.
 4. Gość Andrzejówki ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy osób odwiedzających.
 5. W pokojach oraz w całym budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz innych używek.
 6. Utrzymanie czystości i porządku w kuchni, jadalni i przy grillu należy do osób z nich korzystających.
 7. Zachowanie gości i osób odwiedzających  powinno uwzględniać komfort pobytu innych.
 8. Gdy wynajmowany jest cały dom należy uporządkować miejsca przygotowywania posiłków i biesiad.
 9. Odpady są segregowane. Należy pamiętać o wkładaniu ich do pojemników zgodnie ze znajdującymi się na nich etykietami informacyjnymi.
 10. Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem, że nie zagrażają i nie przeszkadzają innym Gościom. Obowiązkiem właściciela jest kontrolowanie swojego  pupila i zachowanie czystości. Informacja o odpłatności znajduje się w „cenniku”.
 11. Dokonanie rezerwacji oznacza zaaprobowanie przez Państwa wyżej wymienionych zasad korzystania z oferowanych przez nas usług.