REGULAMIN

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 kończy o godz. 11.00
 2. Przy rezerwacji pobieramy zadatek, stanowiący 20% ceny pobytu. Zadatek należy uiścić w ciągu 48 godzin od momentu złożenia rezerwacji. Zadatek zostanie zwrócony tylko w przypadku odwołania rezerwacji w terminie nie krótszym niż dwa tygodnie od daty rozpoczęcia pobytu. 
 3. Należność za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu w wys. zgodnej z ustaleniami rezerwacji pokoju lub domu. W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu należność nie ulega zmianie.
 4. Osoby odwiedzające mogą przebywać w pokojach lub otoczeniu domu do godz. 21.00 po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem.
 5. Gość Andrzejówki ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenie przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub z winy osób odwiedzających.
 6. W pokojach oraz w całym budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz innych używek.
 7. Utrzymanie czystości i porządku w kuchni, jadalni i przy grillu należy do osób z nich korzystających.
 8. Zachowanie gości i osób odwiedzających  powinno uwzględniać komfort pobytu innych.
 9. W przestrzeniach wspólnych (kuchnia, aneks kuchenny, taras) prosimy o niepozostawianie prywatnych rzeczy (dotyczy to również żywności).
 10. W dniu wyjazdu prosimy o opróżnienie używanej lodówki.
 11. Sprzątanie pobytowe – na żądanie.
 12. Gdy wynajmowany jest cały dom należy uporządkować miejsca przygotowywania posiłków i biesiad.
 13. Odpady są segregowane. Należy pamiętać o wkładaniu ich do pojemników zgodnie ze znajdującymi się na nich etykietami informacyjnymi.
 14. Akceptujemy zwierzęta pod warunkiem, że nie zagrażają i nie przeszkadzają innym Gościom. Obowiązkiem właściciela jest kontrolowanie swojego  pupila i zachowanie czystości. Informacja o odpłatności znajduje się w „cenniku”.
 15. Dokonanie rezerwacji oznacza zaaprobowanie przez Państwa wyżej wymienionych zasad korzystania z oferowanych przez nas usług.